Bezpłatne oraz refundowane kursy i szkolenia szansą na Twój rozwój zawodowy!

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

W obecnych czasach praktycznie nikt nie może być absolutnie pewien swojej przyszłości. Rynek pracy bowiem tak się ukształtował, iż konieczne staje się posiadanie wielu wszechstronnych kwalifikacji na wypadek zwolnień w naszym obecnym miejscu zatrudnienia. Warto więc postawić na własny kapitał kulturowy i uczestniczyć we wielu praktycznych kursach i szkoleniach. Bardzo korzystnie wypadają zwłaszcza kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe, organizowane i współfinansowane z funduszów unijnych.

kursy kurs

Są one kierowane do określonych grup wiekowych (najczęściej do 24 i powyżej 50) oraz zarówno do osób pracujących jak i pozostających obecnie bez zatrudnienia. Kursy i szkolenia dotyczą zwykle wielu obszarów tematycznych. Możemy zatem podnieść swoje kompetencje językowe, techniczne, medyczne, ekonomiczne, a także wiele innych. Warto więc regularnie przeglądać aktualną bazę szkoleń zamieszczoną na stronie internetowej Europejskiego Funduszu Społecznego. Dzięki temu nie ominie nas szansa na to, aby stać się znacznie bardziej atrakcyjnym z punktu widzenia potencjalnego pracodawcy. Nie warto już dzisiaj nastawiać się na to, że będziemy przez całe swoje życie podejmowali się zatrudnienia wyłącznie w ramach jednego zakładu pracy.

 

Tego typu czasy już dawno się skończyły - dzisiaj musimy stać się jak najbardziej elastyczni i mobilni. Z tego też powodu wszechstronne umiejętności, jakie zdobędziemy w ramach kursów na pewno zaowocują w przyszłości, a my będziemy się mogli cieszyć znacznie ciekawszą i lepiej płatną posadą. Warto się jednak pośpieszyć, bowiem dofinansowania unijne będą mogły służyć obywatelom naszego kraju jeszcze zaledwie przez kilka lat. Nie spóźnij się zatem, tylko jak najszybciej przejrzyj dostępne oferty szkoleń i kursów. Pamiętaj, że za każdym razem, kiedy stoisz w miejscu, to tak naprawdę robisz dwa kroki do tyłu. Bezpłatne szkolenia oraz w niektórych przypadkach częściowo refundowane to szansa dla Ciebie, z której nie możesz zrezygnować. Wysiłek włożony we własną edukację musi się zwrócić, inwestuj więc w siebie i podnoś własne kompetencje!

zaloguj się:

Czytaj:

Otwarcie granic, kryzys gospodarczy, rosnące bezrobocie i niski poziom płac...
Obiecywano nam Eldordo, mamy bezrobocie, obiecywano drugą, zieloną wyspę, niedługo...
Dla osób ubiegających się o pracę, rozmowa kwalifikacyjna jest zawsze...
  Oszuści podszywają się pod agencje pracy  które legalnie oferują zatrudnienie...
W obecnych czasach praktycznie nikt nie może być absolutnie pewien...

najciekawsze:

Praca za granicą jest jednym z najbardziej ekscytujących sposobów na podróże długoterminowe. Nie tylko czyni to podróżowanie tańszym, ale...